● Informacje o mnie i kontakt

Wbrew pozorom jestem bardzo nieśmiałą i skrytą osobą. Dla obcych mogę nawet sprawiać wrażenie, jakbym dopiero co spadła z nieba i nie ogarniała co się wokół mnie dzieje. Małomówna, dziwna osoba.
Jednak znajomi widzą mnie już całkiem inaczej, szczególnie gdy blisko mnie poznają. Jeśli już przyzwyczaję się do nowego środowiska i poznam ludzi, którzy są wokół mnie, dowiem się jak mogę do nich podchodzić, to nieśmiałość zaczyna w pewnym stopniu zanikać, ale nie znika.

Zawsze uważałam, że szczerość, uczciwość i uczucia to jedne z najważniejszych cnót, którymi powinniśmy się kierować w życiu, ale ważne jest też byśmy odróżniali szczerość od chamstwa.
Dawno, dawno temu byłam dobra wobec innych, nie odgryzałam się i zawsze starałam się być miła. Jednak oni zaczęli być wobec mnie agresywni słownie bez powodu. Zmieniło to moje zachowanie w stosunku do ludzi i teraz nie boję się komuś odgryźć, jeśli sam mnie zaczepia bez wyraźnego powodu. Nie boję się okazać, że ta osoba zwyczajnie mnie denerwuje.


"Kiedyś traktowałem ludzi dobrze.Teraz - z wzajemnością".
 Anthony Hopkins

Moje zainteresowania

Uwielbiam pisać. Mogę w ten sposób jakoś odreagować złość. Kocham fotografować naturę i z nią obcować. Zaprezentuje wam kilka moich zdjęć spośród masy fotografii jakie wykonałam w ciągu trzech lat. Odkąd byłam małym bączkiem uwielbiałam zbierać kwiatki i robić z nich bukiety, ale ponad 3 lata temu odkryłam, że mam dryg do pisania, fotografowania. W gimnazjum zauważyłam, że nawet dobrze rysuję, szkicuję i zwróciłam uwagę też na to, że im częściej to robię tym lepiej mi to wychodzi. Na końcu dodam zdjęcia moich rysunków. Lubię czytać książki, interesuje się strasznymi historiami, nawiedzonymi domami, duchami i wierzę w istnienie duchów i zjawisk paranormalnych.
Lubię przebywać na dworze, mimo tego, że trochę spędzam przed komputerem. Uwielbiam kąpiele w jakimkolwiek zbiorniku wodnym, ale póki co kąpałam się tylko w rzece, której zdjęcie macie niżej. Nie miałam nigdy okazji kąpać się niestety w basenie nie wspominając o morzu. Moje rysunki:
Dziękuje wszystkim za czytanie moich notek i komentowanie ich. Wiele to dla mnie znaczy, ponieważ kiedyś byłam naprawdę niepewną siebie i zakompleksioną osobą. Teraz na szczęście się to zmieniło dzięki temu, że w końcu zakończyłam znajomość z osobą, którą miałam za ukochaną. Niestety okazała się największym błędem w moim życiu, ale jak to w życiu bywa człowiek uczy się na błędach :).

_________________________________


✎ SKONTAKTUJ SIĘ:

● Pytania kieruj tutaj : ask.fm ●
_________________________________

2 komentarze:

 1. Masz bardzo mądre wpisy , ciekawy, interesujący blog!!! Zawsze chciałam założyć bloga tylko nie wiem czy ktoś będzie chciał go czytać. Chciałabym pisać o swoim życiu , nie mam z kim pogadac , przyjaciele się odwrócili, każdy mnie kłamie... Chciałabym założyć bloga i opisywać co się w moim życiu dzieje.... Warto ??

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuję za miłą opinię :). Sama się bałam, że nikt nie będzie chciał tego czytać, ale znalazły się osoby którym jednak się podobają moje opinie, więc myślę że warto spróbować i pomysł jest dobry, ale obawiam się że publikowanie informacji o swoim życiu prywatnym może Ci zaszkodzić. Jeszcze przeczyta to ktoś, kto będzie chciał Ci sprawić przykrość czy Cię ośmieszyć i wtedy dopiero będziesz się źle czuła. Jeśli naprawdę czujesz potrzebę wyrzucenia tego z siebie to pisz pamiętnik.
   Ewentualnie ustawienia bloga zmień na prywatne, tak by dostęp miały osoby, które Ty wybierzesz.
   Możesz też po prostu ograniczyć treść do pisania ogólnego, tak by ludzie wiedzieli o co chodzi, ale nie tak dokładnie jak Ty :).

   Usuń

✺ Moderowanie komentarzy jest włączone. Posty reklamujące, spam, hejt - nie będzie potwierdzany :).

✺ Jeśli widzisz w moim poście jakiś błąd - napisz mi o tym. Sprawdzam tekst kilka razy, ale zdarza mi się coś pominąć ;).

✺ Dziękuję za każdy komentarz, który motywuje mnie do dalszej pracy. Cieszę się, że podoba wam to co dodaję na tego bloga! :).