sobota, 28 września 2013

#5. Rodzaje facetów w 21 pierwszym wieku.

Na pewno zauważyliście, jaki typ faceta teraz jest modny i dominuje. Wypisze w punktach, to co zauważyłam:

1).Zakochany w sobie laluś - ma na sobie najdroższe ciuchy, oczywiście markowe.Uważa innych za ścierwo bo nie mają ciuchów z markową metką. Wszystkim lansuje się na portalach społecznościowych. Podczas pożaru pewnie ratowałby najpierw swoją szafę, a dopiero później mamę.

2) Egoistyczny Cham - myśli ciągle, że jest najlepszy ze wszystkich, wyzywa każdego dookoła łącznie z dziewczynami i nie ma do nich szacunku, śmieje się z wyglądu przeciętnej dziewczyny tylko dlatego, że nie wygląda jak typowa dziewczyna z internetu tj.:

- Duże cycki, bardzo odstający tyłek, blond włosy i jeszcze musi być ta dziewczyna łatwa do zdobycia - w jego mniemaniu - nie jestes taka? Nara!  Ocenia dziewczynę tylko i wyłącznie po wyglądzie.Jeśli nie jest taka jak inni - skreśla ją.

Do takiego typa nie dochodzi też zdanie innych i kompletnie ich nie wysługuje. Nie wspominając już o tym, że jest całkowicie nieczuły na krzywdy innych i nie rusza go widok osoby w potrzebie.

3) Imprezowicz - Podobnie jak ten z pkt 4).Tylko, że dosłownie skreśla dziewczynę która nie imprezuje, woli wieczorem zostać w domu i nie pije alkoholu.Taka jest uznawana za zło konieczne, nie tylko przez tego gościa ale ogólnie - przez społeczeństwo. Gość swoje życie podporządkuje wiecznemu melanżowaniu, nie jest w stanie być odpowiedzialny. Zazwyczaj taki typ kończy jako alkoholik czy ogólnie menda społeczna - oczywiście pod warunkiem, że nie ogarnie się w odpowiednim momencie.


4) Mieszanka każdego wyżej wymienionego. z takim osobnikiem nie chce mieć nic wspólnego. Nie dość, że nie jest w stanie inteligentnie porozmawiać to nawet jeśli dojdzie do takiej dyskusji będzie twierdził, że i tak ma rację, a ja jestem tępa dzida po czym pójdzie się schlać, tak o, żeby oblać jak mi to strasznie pojechał..

5) Niedocenieni romantycy i faceci z wartością - Umieściłam ich na końcu bo jest ich naprawdę mało.Uznali, że wolą udawać wulgarnych chamów niż być tacy jacy są naprawdę.I wcale się nie dziwię - teraz dziewczyny latają za chamami a później płaczą, że faceci " tylko o jednym".Romantycy wolą spędzić wieczór z dziewczyną oglądając film.Przeważnie mówią słodko na swoją dziewczynę.Z miłą chęcią zabiorą ją do kina i będą się o nią starać, a gdy dobrze pójdzie zaczną planować przyszłość.Taki facet w miłą chęcią zmieni się dla Ciebie tak, by na Ciebie zasługiwać.Jest w stanie nauczyć się grać na gitarze, bo wie, że lubisz jej brzdęk.Taki facet zadzwoni o 2 w nocy powiedzieć, że Cię kocha i będzie czekał na Ciebie pod oknem Twojego pokoju by zabrać Cię na spacer przy blasku księżyca.

Apel do romantyków, romantyczek:


Bądźcie sobą i nie dajcie się manipulować ludziom, którzy narzucają wam swoje ideały i dyktują jak powinniście żyć i funkcjonować.
Jeśli teraz nie znaleźliście osoby, 
która na was zasłużyła to taka naprawdę prędzej czy później się znajdzie, ale trzeba być cierpliwym i po prostu zaczekać.4 komentarze:

 1. Jeeeej, post :D

  OdpowiedzUsuń
 2. Świat obecnie jest przewrócony i chory. W pewnym sensie masz rację, ale nie każdy facet taki jest. Sama znam kilku w 100% wartościowych chłopaków. Ale tak, szczególnie w polskich gimnazjach widać to zjawisko. Np: nie masz vansów to jesteś nikim...

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Właśnie nie mówię o wszystkich facetach, bo wiadomo trafią się normalni, myślący tak jak facet powinien myśleć :)

   Usuń
 3. Ten świat każdego kolejnego dnia przeraża mnie coraz bardziej. Temat jak najbardziej trafiony i dobrze napisany. Zgodzę się z tym, że tych normalnych fajnych chłopków jest coraz mniej.
  madda blog->klik

  OdpowiedzUsuń

✺ Moderowanie komentarzy jest włączone. Posty reklamujące, spam, hejt - nie będzie potwierdzany :).

✺ Jeśli widzisz w moim poście jakiś błąd - napisz mi o tym. Sprawdzam tekst kilka razy, ale zdarza mi się coś pominąć ;).

✺ Dziękuję za każdy komentarz, który motywuje mnie do dalszej pracy. Cieszę się, że podoba wam to co dodaję na tego bloga! :).